Kościelna 1/1 22-678 Ulhówek

Dzień Babci i Dziadka w grupie 6-latków

Dziadkowie to wielki skarb dla wnuków, oni czynią dzieciństwo udanym i szczęśliwym. Dla swych wnuków mają zawsze czas, umieją pocieszyć, są cierpliwi, zawsze lepiej rozumieją a przede wszystkim bezgranicznie kochają. Dla nich wnuczęta są radością życia. Dlatego w podzięce za ich wielkie serce, w dniu 25 stycznia 2018r. grupa 6 – latków razem z Panią Aliną Budzyńską, przygotowała spotkanie z okazji Dnia Babci i Dziadka.

Seniorzy mogli podziwiać umiejętności swych wnuków prezentujących wiersze, piosenki i tańce. Mali artyści z dużym przejęciem i zaangażowaniem odtwarzali swoje role. W ten sposób mogli podziękować za trud włożony w ich wychowanie.

Występy przedszkolaków podziwiali również Dyrektor Pani Jadwiga Teterycz i Wójt Gminy Ulhówek Łukasz Kłębek, który otrzymał szczególne podziękowanie za wsparcie finansowe jakiego udzielił grupie „O” przy zakupie strojów do Tańca Śnieżynek.

Na koniec wszystkie wnuczęta obdarowały swoich bliskich własnoręcznie przygotowanymi upominkami. Goście ze wzruszeniem patrzyli na swoje pociechy i wielkimi brawami dziękowali za występy. Dopełnieniem spotkania był poczęstunek oraz wspaniały tort przygotowany przez rodzica jednego z przedszkolaków Pana Adama Iskierkę. Atmosfera była uroczysta, podniosła i pełna radości.

Jeszcze raz wszystkim Babciom i Dziadkom życzymy 100 lat!!!

Data opublikowania: 23:30, 9 lutego 2018

Kategorie: Aktualności