Kościelna 1/1 22-678 Ulhówek

Rywalizowali strażacy

IMG_6046 (Medium)W niedzielę 28 czerwca odbyły się w Tarnoszynie Gminne Zawody Sportowo-Pożarnicze jednostek OSP z gminy Ulhówek. Na starcie stanęło 6 Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych -w tym dwie dziewczęce i 10 drużyn seniorów.

Przybyłych powitał Prezes ZG ZOSP RP w Ulhówku dh Łukasz Kłębek. Następnie przystąpiono do rozgrywania poszczególnych konkurencji, którymi były: musztra, sztafeta wahadłowa dla MDP ,  klasyczna sztafety po torze przeszkód dla seniorów oraz budowa linii gaśniczej. Licznie zgromadzona publiczność żywiołowo dopingowała nie tylko swoich faworytów ale wszystkich startujących.

Komisja sędziowska z PSP w Tomaszowie Lubelskim na podstawie przeprowadzonych ocen i pomiarów czasów ustaliła że: w dziewczęcych MDP wygrał Korczmin przed Machnówkiem; wśród  MDP  chłopców najlepszy był Tarnoszyn przed Ulhówkiem, Rzeczycą i Machnówkiem. Również wśród seniorów Tarnoszyn był bezkonkurencyjny. Na kolejnych stopniach podium stanęły drużyny z OSP Szczepiatyn i Rzeplin.

Wszystkie drużyny otrzymały pamiątkowe dyplomy, a zwycięzcy pamiątkowe puchary i nagrody rzeczowe. Wspólna grochówka zakończyła zawody w Tarnoszynie.

Data opublikowania: 13:55, 24 lipca 2015

Kategorie: Aktualności