Kościelna 1/1 22-678 Ulhówek

Seniorzy w Łańcucie

5 października Seniorzy z gminy Ulhówek /tj. Klub Seniora z Tarnoszyna, Klub Seniora z Ulhówka i Klub Seniora z Żernik/ razem wybrali się na wycieczkę do Łańcuta. Po wspólnym śniadaniu w przydrożnym zajeździe zwiedzali Zamek z jego piękną Salą Balową, Jadalnią, Salą Kolumnową, Galerią Rzeźb i urokliwymi Pokojami Chińskimi.

Zamek w Łańcucie jest jedną z najpiękniejszych rezydencji arystokratycznych w Polsce. Słynie ze znakomitych wnętrz mieszkalnych oraz niezwykle interesującej kolekcji pojazdów konnych. Zespół pałacowy otacza stary, malowniczy park w stylu angielskim, w którym wznoszą się liczne pawilony i zabudowania gospodarcze, ściśle niegdyś związane z codziennym życiem łańcuckiej rezydencji.

Później Seniorzy odwiedzili Stajnię i Wozownię z bogatą i interesującą kolekcją pojazdów konnych. Na koniec podziwiano piękne rośliny w Storczykarni. Nawet kapryśna pogoda nie przeszkodziła w podziwianiu urokliwego i pełnego jesiennych kolorów Parku Pałacowego.

W drodze powrotnej organizatorzy zapewnili grupie pyszny obiad  z deserem, przy którym dzielono się wrażeniami z wycieczki. Droga powrotna, mimo zmęczenia po dniu pełnym wrażeń, upłynęła Naszym Seniorom na wspólnym śpiewaniu.

Mamy nadzieję, że Seniorzy długo będą pamiętać wspólnie spędzone chwile  i jeszcze chętniej będą włączać się w różne inicjatywy.

Kluby Seniora to miejsca z niezwykłą atmosferą. Miłe spotkania, wspólne spędzanie wolnego czasu, zabawy, tańce, wycieczki. Kluby seniora to miejsca, w których można poradzić sobie z problemem samotności czy nudy. A wszystko to za sprawą samych Seniorów , no i oczywiście Pań Animatorek. Serdecznie dziękujemy Paniom

Wszystkich chętnych Seniorów /tych, którzy ukończyli 60 rok życia/ serdecznie zapraszamy. Nieprzerwanie prowadzimy zapisy do Klubów Seniora. Dokumenty należy składać w biurze projektu, mieszczącym się w budynku Urzędu Gminy w Ulhówku przy ul. Kościelnej 1/1, 22-678 Ulhówek w dni robocze od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00 – 15:00.

Zapraszamy do udziału w projekcie!

 

Data opublikowania: 10:10, 9 października 2019

Kategorie: Aktualności